Вітаємо команди факультету кібернетики МЕГУ із високими результатами у І турі з командного програмування

Вітаємо команди факультету кібернетики

Міжнародного економіко-гуманітарного університету

імені академіка Степана Демянчука

MEGURock у складі: Заречанський Я.О., Воловник О.В., Іванов І.В.

MEGUCybernetics у складі: Гаврилюк А.С., Шустра Д.Є., Гриб С.С.

Coding and Programming – Computer Science and IT

та тренера команди – к.т.н., доц. кафедри інформаційних систем та обчислювальних методів Шпортька В.О.

із високими результатами у І турі Всеукраїнської студентської олімпіади з командного програмування та виходом у другий етап олімпіади із студентської першості світу з програмування  АСМ-ІСРС.

Бажаємо подальших успіхів та пермог у наступних етапах олімпіади.

Факультет кібернетики МЕГУ ім. академіка С. Дем’янчука