В МЕГУ вивчили педагогічну спадщину К. Д. Ушинського

У березні цього року виповнюється 195 років з дня народження талановитого педагога К. Д. Ушинського. З цієї нагоди на педогогічному факультеті відбувся урочистий вечір пам’яті.

Студенти першого курсу разом із викладачем педагогіки кандидатом педагогічних наук доцентом Марчук О. О. підготували презентації про життя і творчість відомого вченого.

Присутні переглянули фільми та послухали його оповідання.
Окрасою вечора була виставка ілюстрацій до казок К. Ушинського та літератури про його творчість, яку надали бібліотекарі Сидорова О. А. та Рикун М. Р.

Педагогічні ідеї вченого сьогодні втілюються в практиці діяльності Нової української школи.