Воркшоп «Calypso Tour» у Львові відвідали представники МЕГУ

Викладач кафедри здоров'я людини та фізичної реабілітації Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука Петро Велінець разом зі студентками факультету здоров`я, фізичної культури і спорту відвідали воркшоп на тему: «Організація готельно-ресторанного сервісу: особливості турецьких мережевих готелів (на прикладі Calista luxure resort)», де поспілкувалися із представниками туроператора «Calypso Tour». Спілкування відбувалося у готелі «Rius», що у Львові.

Візит розпочався із презентації-знайомства із представником СПА-центрів, де було подано загальну характеристику діяльності закладів. Далі спілкування продовжилося у рамках співбесід, де студентки нашого університету успішно підтвердили власну кваліфікацію та отримали цікаві пропозиції щодо працевлаштування.

Наостанок було прийняте рішення щодо робочого візиту Петра Велінця у готель мережі «Calypso Tour», що знаходиться у місті Анталія, що в Туреччині, який планується найближчим часом.