Впровадження олімпійської освіти у навчальний процес в загальноосвітніх школах

23 вересня студенти факультету здоров`я, фізичної культури і спорту Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука прийняли участь у спортивно-оздоровчому заході «Всеукраїнський проект серед дітей та молоді «Olympics Lab», який провели магістр фізичного виховання  МЕГУ, вчитель фізичної культури Панасюк В`ячеслав Володимирович, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання та адаптивної фізичної культури, голова олімпійського відділення НОК України в Рівненській області Петренчук Микола Васильович на базі ЗОШ № 16.

У проведенні спортивного свята активну участь прийняли випускниці Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука, майстри спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниці ХХХІ літніх Олімпійських ігор Світлана Станко і Котовська Ольга.

В рамках проекту організатори заходу ознайомили учнівську молодь з видами спорту, що входять до програми Олімпійських ігор, провели розминку від олімпійця та різноманітні естафети, в яких взяли участь учні ЗОШ № 16 та студенти університету.