Випускник юридичного факультету презентував монографію бібліотеці рідного вишу

Авторський примірник монографії «Трудова міграція в Україні» презентував науковій бібліотеці Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука випускник юридичного факультету Володимир Кравченко.

Нині він працює у Києві в Юридичний центрі «Закон і Справедливість» в статусі партнера. Юридичну діяльність поєднує з науковою. Захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук. Спільно з колегами з Київського національного торговельно-економічного університету досліджує проблематику трудової міграції в Україні.

Саме результатом цих досліджень стала колективна монографія, примірник якої випускник юрфаку МЕГУ презентував рідному університету.