З учасником АТО зустрілися студенти МЕГУ

Напередодні Дня захисника України відбулась зустріч з учасником АТО, керівником Відокремленого підрозділу «Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО «Побратими України» в місті Львів, магістрантом 2-го курсу економічного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука Віктором Поліщаком.

На зустрічі пан Віктор розповідав студентам про війну та читав власні вірші, що дуже сподобалися присутнім. На завершення усі могли задати запитання та почути відверту відповідь досвідченого військового.