За успіхи в науково-педагогічній діяльності нагороджено науковця МЕГУ

Національна академія наук вищої освіти враховуючи наукові здобутки доцента кафедри кримінального права та правосуддя, член-кореспондента Академії економічних наук України Боровика А.В.

Нагородила останнього медаллю « За успіхи в науково-педагогічній діяльності». Боровик А.В. є автором понад 150 наукових публікацій, в тому числі монографій, навчальних підручників та посібників, фахових наукових статей з питань боротьби з корупцією, кримінального та кримінально- виконавчого права.