Зареєструйся на навчання та отримай знижку

Приймальна комісія Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука вітає всіх випускників шкіл, з якими ми працювали впродовж проведення пробного ЗНО! Результати Ваших робіт дають можливість спрогнозувати позитивні результати під час проходження ЗНО.

Ми щиро зичимо Вам успіхів на тернистому шляху до студентської лави!

Запрошуємо Вас до дружньої студентської сім'ї нашого університету. Платне навчання є дієвою альтернативою державним закладам вищої освіти. Висока ефективність і гнучкість контрактного навчання забезпечить Вам сучасний рівнень фахової підготовки. Навчаючись в нашому університеті, ви маєте можливість отримати європейський диплом бакалавра.

Зважена, демократична вартість навчання в університеті створює комфортні умови для вступу практично всім представникам українського суспільства.

Зареєструйтесь на нашому на сайті до 15 травня 2019 року та отримайте знижку
10% на перший рік навчання