Заслужений юрист України працює на юридичному факультеті МЕГУ

Президентом України з нагоди 27-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року видав указ про відзначення державними нагородами України низки діячів науки та культури. Серед нагороджених наш колега, доцент кафедри кримінального права та правосуддя, к.ю.н. Олександр Дроздов.

Указом Президента України, Олександру Михайловичу, який довгий час плідно суміщає адвокатську та викладацьку діяльність а також є Головою Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, присвоєне почесного звання «Заслужений юрист України».

Вітаємо колегу з високою відзнакою!! Зичимо нових здобутків та творчої наснаги, здійснення задуманого.