Завершальний акорд листопадових днів історико-філологічного факультету

Завершальним акордом листопадових днів на історико-філологічному факультеті було дійство, яке мало назву “Інтимно-листопадова кав`ярня”. Автор ідеї та організатор проведення цього заходу – доцент Валентина Миронюк. Студенти 1-го та 2-го курсів декламували любовну лірику Тараса Шевченка, Івана Франка, Василя Симоненка, Ліни Костенко, листи письменників, адресовані коханим, а також власні вірші.
Звучали класичні пісні та сучасні композиції про кохання. Студенти-філологи здійснили постановку уривка безсмертної трагедії Вільяма Шекспіра. Віталій Чепкасов та Любов Наумович зіграли ролі Ромео і Джульєтти. Ведучою на святі поезії була другокурсниця Вікторія Туряниця.
Гості та учасники не тільки насолоджувалися високим словом, а й смакували кавою. Усе це відбувалося при свічках.