Здоров’я нації – в пріоритеті!

Сьогодні Тетяна Радченко, практичний психолог з консультативного закладу «Обласний центр громадського здоров’я» Рівненської обласної ради провела ознайомчу бесіду для студентів на тему «Репродуктивне здоров’я молоді та ВІЛ-інфекція».

В ході заходу присутні отримали інформацію про шляхи інфікування та можливості мінімізувати особистий ризик отримання захворювання.

Підтримувалася інформація про важливість особистого захисту статистичними даними, що ілюструют масштабі захворюваності тільки на території нашої області.

Важливий акцент було зроблено на темі правильного підбору контрацептивів та свідомому виборі партнерів. Гостя підкреслила вагомість індивідуального вибору та попередньої консультації із фахівцем.