МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Склад кафедри

РОМАНОВА ВІКТОРІЯ ІВАНІВНА

Заступник завідувача кафедри теорії і методики фізичного виховання та адаптивної фізичної культури, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент. Доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання та адаптивної фізичної культури. 

 

 

 

 

 

 

ЗАВАЦЬКА ЛІДІЯ АРХИПІВНА

Декан факультету Здоров'я, фізичної культури і спорту, кандидат педагогічних наук, доцент. Професор кафедри теорії і методики фізичного виховання та адаптивної фізичної культури.

 

 

 

 

 

 

КОВАЛЬ ВАДИМ ВАДИМОВИЧ

Кандидат педагогічних наук. Доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання та адаптивної фізичної культури

 Коваль В. В. - кандидат у майстри спорту України з баскетболу (діючий спортсмен: бере участь у ЧУ з баскетболу 1 ліги).Також є практикуючим сертифікованим тренером з багатьох видів фітнес-технологій.

 

 

 

 

 

                              ГАРІЄВСЬКИЙ ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

Старший викладач кафедри оздоровчих спортивно-педагогічних дисциплін.

Гарієвський Ю. В. є віце-президентом обласної федерації волейболу, членом НОК у Рівненській області, технічним делегатом Федерації волейболу України, кандидатом у майстри спорту, член громадської  обласної ради.

 

 

 

 

ПЕТРЕНЧУК МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ

Доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання та адаптивної фізичної культури.