Жінкою України 2019 стала студентка МЕГУ

Заслужений майстер спорту України з легкої атлетики Наталя Прищепа отримала титул «Жінка України 2019» за версією популярного журналу «Единственная» у номінації «Спорт».

Дівчина ще під час навчання на факультеті здоров`я, фізичної культури та спорту Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука зуміла двічі виграти чемпіонат Європи з лекої атлетики на дистанції у 800 метрів.

Вітаємо Наталю та бажаємо нових перемог!!!