Журналіст рівненського тижневика провів майстер-клас на факультеті журналістики МЕГУ

Успішний журналіст рівненського тижневика “Рівне Вечірнє” Богдан Слонець провів майстер-клас для студентів факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука.
Він розповів зацікавленим студентам 1-3 курсів про особливості свого становлення у професії та важливість фахового навчання як складової успіху. Окрема увага була акцентована на соціальних мережах та необхідності напрацювання навичок роботи з ними для сучасного журналіста.
Захід пройшов у продовження серії майстер-класів “Кузня професії від випускників”, яка нещодавно стартувала на факультеті журналістики.