Журналістську науково-практичну лабораторію у галузі атомної енергетики презентували в МЕГУ

Презентація першої в Україні журналістської науково-практичної лабораторії у галузі атомної енергетики успішно завершилася на факультеті журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука.

До заходу долучилися Віра Петровська, головний редактор телекомпанії ХАЕС, Віктор Гусаров, головний редактор газети «Перспектива», Тетяна Лісітчук, начальник відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ й Віктор Шубец, прес-офіцер Міністерства борони України в Рівненській області.

Учасники заходу обговорили перспективи висвітлення проблем атомної енергетики та брак кваліфікованих журналістів у цій галузі. Окремо звернули увагу на особливість роботи з громадянами під час аварій та надзвичайних ситуацій в такому форматі, щоб донести необхідні факти та не викликати паніки. Фахівці подали перелік вимог до журналістів, що працюють на АЕС та наголосили на важливості проведення іміджевих акцій.

Студентів особливо цікавили можливості проходження практики та подальшого працевлаштування в ЗМІ, що безпосередньо працюють із Хмельницькою АЕС.