Знання про Биківнянську трагедію поглибили студенти МЕГУ

Сьогодні в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем`янчука відбулася зустріч із Тетяною Шептицькою, заступником генерального директора Національного історико-меморіального заповіднику «Биківнянські могили» з наукової роботи, кандидатом філологічних робіт. Пристуні отримали багато цікавої інформації з рук наукового співробітника, яка досліджувала в архівах питання Великого терору.

Незважаючи на те, що масштабне історичне явище не вивчене до кінця і залишається багато загадок, проте є очевидні і загальвизнані факти, на які й звертала увагу пані Тетяна. Піднімалися питання діяльності НКВС та фізична розправа із ув`язненими за різними статтями. Жахлива практика допитів та перевезення тіл на захоронення детально висвітлювалося, оскільки заповідник працює саме на місці поховань.

Зараз у Національному історико-меморіального заповіднику «Биківнянські могили» працює ряд наукових співробітників, які проводять архівно-пошукову роботу, організовують та проводять екскурсії та займаються виготовленням інформаційної продукції. Щороку проводиться декілька нових виставок, де охочі можуть ознайомитися з історичними документами та безпосередньо відвідати Биківню.

На завершення зустрічі Тетяна Шептицька зауважила, що вважає основним у своїй роботі розповідати історії жертв, що поховані у Биківня широкій громадськості.