Зустріч із студентами Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича

09 листопада 2018 року з метою проведення профорієнтаційної роботи серед випускників педагогічних коледжів, педагогічним факультетом була організована зустріч із студентами спеціальності “Дошкільна освіта” та викладачами Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича.

У рамках зустрічі, гостей було ознайомлено з матеріально-технічною базою університету, умовами навчання та проживання студентів; закладами дошкільної освіти №40, 56 м. Рівне, де студенти МЕГУ спеціальності “Дошкільна освіта” відвідують практичні та лабораторні заняття, а також проходять практику.