Зустріч студентів педагогічного факультету з працівниками бібліотеки університету

Ранок розпочинається з бібліотеки, а не тільки з кави”.  Таке твердження нерідко можна почути  в приміщенні бібліотеки Інституту педагогічної освіти біля дев’ятої години ранку. Перед початком занять буває чимало бажаючих викладачів, студентів отримати довідкову, психолого-педагогічну, методичну та іншу літературу, періодичні видання, які будуть необхідними на парах. Компетентні, привітні Ричун М. Р., Сидорова О.А. кваліфіковано  виконують будь яке прохання. Студенти першого курсу спеціальності “Практична психологія”  підтримали ідею більше дізнатися  про цих фахівців і  завідувачку бібліотекою Пабат Л. П. та подякувати за натхненну працю.

Про подвижницьку діяльність Лідії Петрівни, її особистісні риси характеру розповіла студентам груп ППС-18 та ДО-14 доц. Борова В.Є. Студенти віршованими рядками побажали Пабат Л. П. нових досягнень. Вона ж розповіла та продемонструвала  унікальні книги, які були подаровані бібліотеці нашого закладу як українськими, так і закордонними друзями. Зокрема, факсимільне видання Острозької Біблії, книгу О. Паламар, В. Пилипюка “Львівська опера”,  В. Войтовича “Українська міфологія” та інші.

Марина Романівна та Олена Андріївна  відповіли на бліц-питання та отримали щирі привітання і побажання студентів. На зустрічі прозвучали дискусійні запитання: “Яких трьох письменників Ви виділили б для себе?”,  “Як Ви ставитеся до електронної книги?”, “Який Ваш улюблений зарубіжний письменник сучасності?” та інші. Обговорити свої літературні уподобання присутні могли під неголосний музичний  супровід  відеокартин весняної природи  та смак запашної кави.