22 листопада 2022

17-18 листопада 2022 року відбулась II Міжнародна науково-практична конференція «Розбудова внутрішніх систем забезпечення якості у ЗВО України: інструменти та виклики». Метою цієї події було зібрати разом лідерів у галузі забезпечення якості освіти з України та країн Європи.

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені Степана Дем’янчука на конференції представляла завідувач центру забезпечення якості вищої освіти Вікторія Артюшок.

фото

Участь у обговореннях актуальних питань забезпечення якості освіти брали: генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН України Олег Шаров; голова Національного агентства із забезпечення якості освіти Андрій Бутенко; заступник голови Національного агентства із забезпечення якості освіти Олена Єременко; заступник голови Національного агентства кваліфікацій Володимир Ковтунець; ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Бугров, та багато інших.

У ході панельних дискусій були, зокрема, обговорені питання забезпечення якості освіти при перезарахуванні результатів навчання, здобутих шляхом неформальної або інформальної освіти; впровадження мікрокваліфікацій як інструменту, що забезпечує гнучкість освітньої та професійної траєкторії; інтернаціоналізації як інструменту реалізації політики ЗВО у забезпеченні якості освіти; ролі опитувань у прийнятті інституційних рішень ЗВО щодо забезпечення якості освіти; розроблення освітніх стандартів на компетентнісній основі як базового інструменту забезпечення якості вищої освіти.

конференція

Варто відмітити, що конференція була насичена цікавими доповідями, розглядом актуальних питань розвитку вищої освіти, активними дискусіями та цікавими пропозиціями.

Постійна участь представників університету у заходах такого рівня сприяє подальшому удосконаленню організації системи забезпечення якості вищої освіти та імплементації у практику ЗВО найсучасніших методик управління нею.

НАЗЯВО