26 листопада 2022

Проректором з наукової роботи Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, кандидатом юридичних наук, професором, академіком Міжнародної кадрової академії, академіком Академії адміністративно-правових наук Андрієм Боровиком спільно з директором Видавничого дому «Гельветика», кандидатом економічних наук Олегом Головко зареєстровано новий науковий юридичний журнал «Волинський юридичний часопис».

Utkmdtnbrf

Журнал зареєстровано з метою висвітлення результатів наукових досліджень з юридичних наук науковців та здобувачів освіти за ІІІ науковим освітнім рівнем (доктор філософії в галузі права). Наразі сформовано редакційну колегію друкованого засобу масової інформації та готуються його перший випуск. Варто зазначити, що Видавничий дім «Гельветика» є постійним та надійним партнером Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука. Лише у 2022 році видавничим домом видано 4 монографії, 6 навчальних посібників з грифом МОН та 1 підручник, які підготовлені професорами університету.