1 мільйон 249 500 гривень на оздоровлення дітей, які потребують особливих умов для оздоровлення

Вчора Рівненська міська рада внесла зміни до Міської програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2018-2022 роки, виділивши додаткові кошти на оздоровлення дітей, які потребують особливих умов для оздоровлення, у супроводі батьків, або осіб, які їх замінюють.

Ми пишаємося тим, що це питання було актуалізовано керівником центру волонтерства та соціальних ініціатив МЕГУ «Доброчин», канд. пед. наук., доц. Вадимом Ковалем.

"До мене звернулись близько 60 батьків дітей з інвалідністю, учасників програми #факультет_ЗФКіС_МЕГУ «На хвилях добра». Програма реалізовувалась в період з 2017 до 2020 та була спрямована на проведення оздоровчих процедур людям з інвалідністю на базі нашого Спортивно-оздоровчого комплексу імені Завацького. В ході спілкування, з'ясувалося, що раніше діти відпочивали завдяки обласній програмі, місто ж таких можливостей не надавало. Зважаючи на це, я подав відповідне звернення представникам влади" - зазначив пан Вадим Коваль

Щиро вдячні Рівненській міській раді за підтримку таких важливих соціальних ініціатив.