МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Ахтем Сеітаблаєв у МЕГУ

До Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука завітав Ахтем Сеітаблаєв — український актор та режисер кримськотатарського походження, Заслужений артист АР Крим. Свого часу саме він був ведучим військово-патріотичного ток-шоу «Хоробрі серця» на телеканалі 1+1.
На зустрічі зі студентами та професорсько-викладацьким складом пан Ахтем презентував чотири свої режисерські роботи: Хайтарма, Чужа молитва, Кіборги та Захар Беркут. Остання стрічка вийде на широкі екрани на початку жовтня та вже привернула увагу аудиторії не тільки нашої країни, але й за кордоном. Адже у якості головних акторів задіяні не лише українці, а й представники інших держав.
У ході зустрічі піднімалися питання щодо знімального процесу та особливостей його організації. Акор та режисер поділився декількома кумедними історіями з натурних виїздів та розповів про виклики роботи в режисерську кріслі. Аудиторія із задоволенням слухала відомого діяча мистецтв та переживала особливі моменти біографії оповідача разом із ним.
Завершилася зустріч тривалими оваціями та несподіваною короткою фотосесією із Ахтемом Сеітаблаєвим.