МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Академічна мобільність науковців МЕГУ

Успішно завершила міжнародну грантову науково-дослідну програму Lane Kirkland Research Program 2019/2020 Анна Князевич, доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.  

Програма адресована молодим лідерам та спеціалістам з вищим освітою, зацікавленими в розвитку демократії, ринкової економіки та громадянського суспільства у своїх країнах та регіонах. Передбачала 1 семестр навчання та науково-дослідної роботи в 5 польських академічних центрах (Варшава, Краків, Вроцлав, Познань, Люблін), приватних і некомерційних організаціях.

На теперішній час триває набір на наступний академічний рік http://www.kirkland.edu.pl. Заявки на річну (Lane Kirkland Scholarship Program) та піврічну (Lane Kirkland Research Program) програму Киркланда на 2019/2020 повинні бути надіслані до 1 березня 2020 р.