Акредитація 2019-2020 н.р.

Відомості про самооцінювання освітньої програми “Середня освіта (Українська мова і література) “

Програма виїзду експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Середня освіта (Українська мова і література)»

Відомості про самооцінювання освітньої програми “Середня освіта (Мова і література (англійська)) “

Розклад роботи експертної групи для проведення акредитаційної експертизи за спеціальністю “014 Середня освіта” освітньої програми “Середня освіта (Мова і література (англійська))

ЗВІТ Про результати акредитаційної експертизи освітньої програми”Середня освіта (Мова і література (англійська))”

ЕКСПЕРТНИЙ ВИСНОВОК галузевої експертної ради щодо можливості акредитації освітньої програми “Середня освіта (Мова і література (англійська))”

Звіт експертної групи про результати акредитаційної експертизи освітньої програми “Середня освіта (Українська мова і література)”

Експертний висновок галузевої експертної ради щодо можливості акредитації освітньої програми “Середня освіта (Українська мова і література)”

Рішення за наслідками розгляду акредитаційної справи Середня освіта (Українська мова і література)

Рішення за наслідками розгляду акредитаційної справи Середня освіта (Мова і література (англійська))