Актуальні проблеми реформування дошкільної та початкової освіти України у контексті євроінтеграційних процесів відбувся в МЕГУ

10.12.2019 року в Інституті педагогічної освіти МЕГУ імені академіка Степана Дем’янчука проведено ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію “Актуальні проблеми реформування дошкільної та початкової освіти України у контексті євроінтеграційних процесів” за участі науково-педагогічних працівників  кафедри педагогіки і початкової та дошкільної освіти МЕГУ імені академіка Степана Дем’янчука, кафедри педагогіки початкової освіти РДГУ, кафедри теорії і методики початкової освіти СНУ імені Лесі Українки та студентів педагогічних факультетів.

На пленарному засіданні з вітальним словом виступили проректор з наукової роботи  д.економ.наук, проф. Борейко В.І., декан педагогічного факультету, канд.пед.наук, доц. Сойко І.М., з доповідями – директор ІПО, канд.пед.наук, доц. Пагута Т.І., д.пед.наук, проф. кафедри педагогіки початкової освіти РДГУ Шевців З.М., канд.пед.наук, доц. кафедри педагогіки початкової освіти РДГУ Яковишина Т.В., завідувач кафедри початкової та дошкільної освіти, д.пед.наук, проф. Красовська О.О. та студенти.

На секційних засіданнях обговорювалися актуальні проблеми спадщини В. Сухомлинського в контексті пріоритетів освіти ХХІ століття; перспективи реформування дошкільної освіти в Україні; підходи, методики, технології НУШ та інклюзивної освіти; світові тенденції підготовки конкурентноздатного фахівця педагогічного профілю; шляхи реалізації компетентнісно-контекстного підходу у професійній педагогічній підготовці.

Модератором заходу виступила завідувач кафедри педагогіки, канд.пед.наук, доц. Мельничук Лілія Борисівна.