МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Бери участь у Vilnius Young Leaders Meeting

Що: Vilnius Young Leaders Meeting (VYLM)

Коли і де: 13-16 жовтня 2020 р. Вільнюс, Литва

Форум збирає експертів, тренерів з країн Східного партнерства, країн Балтії та інших регіонів.

Ключові теми форуму: права людини та свобода слова, місцеві громади та співпраця нового покоління молодих професіоналів у регіонах Східного партнерства та Балтійського моря. Це можливість зустрітися та вчитися у провідних діячів журналістики, комунікацій, закордонних справ та безпеки – а також один у одного.

Хто може подати заявку?

Мотивовані молоді професіонали Естонії, Латвії, Литви, Білорусі, Молдови, Грузії, Росії, України, Вірменії та Азербайджану, чия професійна діяльність та особисті цілі пов’язані з удосконаленням засобів масової інформації, науковців та аналітичного середовища у відповідних країнах та широкому регіоні.

Організатори форуму забезпечують:

- Проживання з 13 по 17 жовтня (до 4 ночей) на умовах двомісного розміщення

- Харчування

- Сприяння в логістиці

- Візова підтримка, якщо потрібно

Зустріч організовується Центром Досліджень Східної Європи (ЦДСЄ) за підтримки Національного фонду демократії (NED), Шведського інституту та Посольства Швеції у Вільнюсі.

Детальна інформація та аплікаційна форма:

http://www.eesc.lt/en/2020/07/21/call-for-applications-for-the-3rd-vilnius-young-leaders-meeting/?fbclid=IwAR1NApK1fXAgwEt_dAzgmEe9-BlwL8YkVsvxsr4VF02ICeH-UU8ynBgPJ2U