Бери участь у Vilnius Young Leaders Meeting

Що: Vilnius Young Leaders Meeting (VYLM)

Коли і де: 13-16 жовтня 2020 р. Вільнюс, Литва

Форум збирає експертів, тренерів з країн Східного партнерства, країн Балтії та інших регіонів.

Ключові теми форуму: права людини та свобода слова, місцеві громади та співпраця нового покоління молодих професіоналів у регіонах Східного партнерства та Балтійського моря. Це можливість зустрітися та вчитися у провідних діячів журналістики, комунікацій, закордонних справ та безпеки – а також один у одного.

Хто може подати заявку?

Мотивовані молоді професіонали Естонії, Латвії, Литви, Білорусі, Молдови, Грузії, Росії, України, Вірменії та Азербайджану, чия професійна діяльність та особисті цілі пов’язані з удосконаленням засобів масової інформації, науковців та аналітичного середовища у відповідних країнах та широкому регіоні.

Організатори форуму забезпечують:

- Проживання з 13 по 17 жовтня (до 4 ночей) на умовах двомісного розміщення

- Харчування

- Сприяння в логістиці

- Візова підтримка, якщо потрібно

Зустріч організовується Центром Досліджень Східної Європи (ЦДСЄ) за підтримки Національного фонду демократії (NED), Шведського інституту та Посольства Швеції у Вільнюсі.

Детальна інформація та аплікаційна форма: