МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Благодійна акція факультету журналістики «Подарунок дітям» принесла свято у спеціалізовану школу

Ініціатива факультету журналістики спільно із благодійної організацією «Дарунок» до Дня святого Миколая успішно завершилася. Гігієнічні засоби та канцелярія були передані комунальному закладу «Дубенська спеціальна школа І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради. У школі навчаються діти із порушенням інтелектуального розвитку з трирічного віку і до закінчення десятого класу.

Нагадаємо, що впродовж останнього місяця відбувався збір канцелярії та гігієнічних засобів, до якого долучилися працівники університету та студенти усіх факультетів. Завдяки спільним зусиллям вдалося зібрати чимало речей, які вкрай необхідні саме для Дубенської спеціальної школи І-ІІ ступенів, у зв`язку зі специфікою їх діяльності.

Дякуємо усім причетним!!!

YouTube