Брейн-ринг до 200-річчя Пантелеймона Куліша в МЕГУ На історико-філологічному факультеті МЕГУ суденти та одинадцятикласники ЗОШ №20 пошанували Пантелеймона Куліша

Брейн-ринг до 200-річчя від дня народження класика української літератури, історика, фольклориста, громадського діяча відбувся на історико-філологічному факультеті Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука. Змагалися команди 1,2 та 3 курсів. В ролі організаторів виступили студенти 4 курсу спеціальності Українська мова та література та доцент кафедри української мови та літератури Лілія Овдійчук. Активними глядачами були одинадцятикласники ЗОШ №20, які прийшли за захід разом із шкільним бібліотекарем.

Окрім традиційних конкурсів, як от: представлення команд, бліц-питання, географічний конкурс, були й оригінальні: «Впізнай героя» за допомогою кінокадрів, домашнє завдання у вигляді презентації «Захоплення Куліша», «Пам’ятні місця, пов’язані з біографією Куліша», «Пантелеймон Куліш – перекладач».

Переможницею стала команда студентів 2 курсу «Лідер», яка впевнено вела перед на всіх етапах конкурсу. Команди отримали солодкі подарунки, а організатори – книги, які знадобляться у їхній професійній діяльності.

Декан факультету Таміла Груба відзначила серйозну підготовку команд, особливо студентів 2 курсу. Таміла Леонідівна анонсувала проведення спільних заходів із ЗОШ №20 і запросила старшокласників активніше долучатися до їх організації. Після обговорення брейн-рингу студенти та старшокласники зробили спільне фото.