Чемпіонат з баскетболу завершився перемогою для студентів МЕГУ

Чемпіонат м. Рівне з баскетболу серед чоловічих команд в залік Спартакіади міста 2019 року серед КФК завершився переможно для збірної Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука.

Серед дванадцятьох чоловічих команд, збірна нашого університету посіла впевнену першу сходинку.

Переможний склад команди виглядав наступним чином:

·         Денис Сотник,

·         Володимир Жартун,

·         Сергій Самчук,

·         Іван Мисковець,

·         Вадим Коваль,

·         Дмитро Тимощук,

·         Олександр Шепелев,

·         Георгій Зазулевич,

·         Артем Ющик,

·         Роман Ішлер,

·         Віталій Лемішка,

·         Віктор Лемішка.

Тренер команди – Денис Сотник.

Вітаємо з перемогою студентів Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука!