МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Чемпіони з рукопашу гопаку навчаються в МЕГУ

Перший чемпіонат України з рукопашу гопаку завершився у Києві. Він відбувся за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Федерації рукопашу гопак України.
Викладач кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації Петро Велінець організував поїздку спортсменів з Рівненщини. До складу команди увійшло 32 учасника, 20 з яких отримали медалі чемпіонів.
П’ ятеро студентів факультету здоров’я, фізичної культури та спорту завоювали перемогу у відповідних категоріях: Олександр Шевчук, Сергій Марчук, Арсен Кінах, Василь Задерейчук та Олександр Яцюк. Безпосереднім тренером хлопців був Павло Сівіцький, що навчається на 4 курсі того ж факультету.
Завдяки домовленостям Петра Велінця із міністром у квітні в Рівному відбудеться аналогічний чемпіонат, але для дітей та підлітків.
Особливу подяку команда нашого університету висловила ректор, Анатолію Степановичу за допомогу в організації поїздки!
YouTube