Черговий науковець завітав на юридичний факультет МЕГУ

6 квітня в рамках підготовки до круглого столу з проблемних питань медичного права на юридичний факультет МЕГУ завітав кандидат медичних наук, доктор наук з державного управління, доцент, Почесний професор Akademie Huspol (Чехія) Зима Іван Ярославович.

Спільно з деканом та завідувачем кафедри цивільно-правових дисциплін науковець визначив основні проблемні питання медичної галузі, які можливо вирішити засобами правового регулювання Зима І.Я. високо оцінив навчально-методичне забезпечення юридичного факультету та матеріально-технічну базу факультету.