МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Черговий навчальний посібник надруковано на юридичному факультеті МЕГУ

Професор кафедри кримінального права і правосуддя, д.ю.н., Заслужений юрист України Ігор Копотун видав новий підручник: «Криміналістика : академічний курс», рекомендований до друку вченою радою Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, автор.

На основі сучасних наукових підходів до структури та змісту криміналістичних знань у підручнику професор Копотун розглядає предмет, систему й перспективу розвитку криміналістики. У курсі сформульовано низку нових концептуальних положень, висновків й рекомендацій, що мають важливе теоретичне та практичне значення для криміналістичних знань.

Академічний курс розрахований на студентів, аспірантів, викладачів юридичних факультетів та закладів вищої освіти, а також науковців з науково-дослідних установ, адвокатів, суддів, працівників правоохоронних органів, усіх, кого цікавить теорія й практика сучасної криміналістики.

YouTube