Члени СНТ педагогічного факультету МЕГУ провели конференцію

У п’ятницю 6 грудня 2019 року на педагогічному факультеті відбулося чергове засідання студентського наукового товариства у формі наукової конференції на тему “Впровадження зарубіжного педагогічного досвіду в практику діяльності Нової української школи”.

Участь у роботі взяли студенти денної та заочної форм навчання, а також викладачі.

Було обговорено специфіку освітнього процесу за кордоном та шляхи впровадження кращого досвіду в практику шкіл сьогодення.