МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Членом редколегії європейського наукового видання та експертом в області психології і педагогіки стала проректор МЕГУ

Проректора з виховної роботи Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука, кандидата психологічних наук, доцента Наталію Терновик запросили в склад редколегії європейського наукового журналу «EUROPSKA VEDA».

Часопис висвітлює результати наукових досліджень представників науки, освіти, державних службовців, представників громадянського суспільства, службовців органів місцевого самоврядування та всіх зацікавлених у формуванні ефективної системи європейської освіти і науки на основі національних пріоритетів. Видання має реєстрацію у 18 наукометричних базах (indexes).

Також доцент Наталія Терновик стала експертом в області психології і педагогіки Східноєвропейського агенства розвитку Європейського інституту безперервної освіти (Словаччина).

Вітаємо із міжнародним визнанням і бажаємо подальших наукових успіхів!

YouTube