Членом журі Всеукраїнського конкурсу була декан факультету журналістики

екан факультету журналістики Ольга Мітчук, доктор наук із соціальних комунікацій, професор кафедри соціальних комунікацій брала участь у галузевій комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

із галузі знань «Журналістика» у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара.
Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 84 студентських наукових робіт, що надійшли з 35 вищих навчальних закладів.

На підсумковій науково-практичній конференції виступило 27 студентів з 22 вищих навчальних закладів.