Чи можливо побудувати колабораційну бізнес-модель, де всі учасники стають переможцями? Відповідь знають студенти економічного факультету МЕГУ

Практику успішної реалізації колабораційних стратегій, принципи ефективного ведення переговорів, методи генерування креативних ідей обговорив під час чергової он-лайн лекції зі здобувачами освітньої програми «Менеджмент організацій» випускник економічного факультету, досвідчений фінансовий менеджер, успішний керівник страхового бізнесу, директор департаменту сервісних продуктів компанії COMFY – Андрій Бабин.

На реальних прикладах зі свого практичного досвіду доповідач презентував стратегії успішних колаборацій у просуванні фінансових продуктів, тактику ведення переговорів, нестандартні методи оцінки ризиків та дослідження ринків.

Відповідаючи на питання слухачів, Андрій Володимирович провів майстер клас створення нового страхового продукту для студентів, чим викликав щире захоплення аудиторії.

Безмежно вдячні Андрію Володимировичу за емоційну, корисну, мотиваційну лекцію!