МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Впровадження Проекту DESTIN у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука

Конференція щодо впровадження Проекту Проект Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and Professionalism (Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професіоналізм) відбулась на факультеті журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.

У ній брали участь представники робочої групи. Керівник проекту Ольга Мітчук ознайомила із завданнями та основними положеннями   подальших етапів роботи Проекту.

Після повернення з першої настановчої конференції в Університеті Спа, що знаходиться в місті Бат у Великій Британії проведено загальне ознайомлення із поставленними задачами та заплановано шляхи їх поступової реалізації. Презентовано результати поділу завдань між робочими групами та обговорено можливості уніфікації вітчизняних навчальних планів із прийнятими в Європейському Союзі.

YouTube