МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Декан факультету журналістики провела відкриту пару

Декан факультету журналістики, доктор наук із соціальних комунікацій, професор Ольга Мітчук провела відкриту пару на тему «Роль медіа у формуванні сучасної картини світу».

У ході заняття Ольга Андріївна розповіла про фактчекінг як особливий вид діяльності журналістів та важливість вміння відрізняти правдиву та неправдиву інформацію для формування адекватної картини світу в аудиторії сучасних медіа. Оглянуто було особливості фактчекінгу на конкретних прикладах та проведено коротку гру на засвоєння отриманої інформації.

Лектор особливо наголосила на важливості поглиблень знань із медіа грамотності не лише у майбутніх журналістів, але й у всіх користувачів інформаційних каналів та джерел.

YouTube