МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Декан історико-філологічного факультету у вирі освітніх дизайнерських рішень.

Математично-філологічний тандем провели у Рівненській ЗОШ №20. Педагогічна дизайнерська студія для вчителів математики та української мови «Як вийти за межі звичайного уроку?» зібрала фахівців для обговорення сучасних методик. Після презентації особливості сучасної методики «Дизайн-мислення» апробували один з дизайн-прийомів. Наприкінці ж педагоги генерували ідеї, які можуть зробити урок бажаним, цікавим та незабутнім для кожного учня.

До роботи в студії доєдналися Таміла Груба, декан історико-філологічного факультету МЕГУ імені академіка Степана Дем’янчука.

У підсумковій частині заходу математики та філологи обмінялися напрацьованими ідеями, а далі – завдання додому: тестування ідей-фішок на уроках та робоча зустріч у травні для обговорення напрацьованого.

YouTube