Декан юридичного факультету МЕГУ увійшов до складу науково-практичного коментаря Закону України «Про прокуратуру»

Декан юридичного факультету МЕГУ кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри кримінального права та правосуддя, член-кореспондент Академії адміністративно- правових наук України Боровик Андрій Володимирович прийняв участь у складі групи авторів у коментуванні положень Закону України «Про прокуратуру».

Даний науково- практичний коментар дає повне і практичне тлумачення норм чинного Закону України « Про прокуратуру».

Коментар розрахований на прокурорів, кандидатів на посаду прокурора, суддів, адвокатів та інших фахівців в галузі права.