Декан юридичного факультету виступив офіційним опонентом при захисті дисертаціі щодо кримінальної відповідальності за порушення водного законодавства.

01.04.2021 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.727.04 Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук Судець О.М. за темою: «Кримінальна відповідальність за порушення водного законодавства».

Офіційними опонентами виступили доктор юридичних наук, професор, завідувач наукової лабораторії з проблем протидії злочинності Національної академії внутрішніх справ Вознюк А.А. та кандидат юридичних наук, доцент, декан юридичного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука Боровик А.В.

За результатами прилюдного захисту спеціалізованою вченою радою присуджено здобувачці науковий ступінь кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.08 - кримінальне право та кримінологія; кримінально- виконавче право.