МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

День відкритих дверей в Інтернеті

Шановні абітурієнти!

Запрошуємо відвідати «День відкритих дверей он-лайн», який ми проведемо за індивідуальною програмою для кожного з Вас!

Що для цього потрібно?

  • оберіть зручний для Вас час;
  • оберіть індивідуальну програму;
  • заповніть форму для зворотного зв’язку;
  • дочекайтеся дзвінка від представника університету;
  • Все готово. Ми чекаємо на Вас!

 Ви можете обрати ОДНУ або ДЕКІЛЬКА програм!

 Програма №1. Екскурсія університетом. Тривалість:  30 хвилин

Екскурсія корпусами університету, розповідь про історію і сьогодення навчального закладу. Ви відвідаєте музей, комп’ютерні класи, бібліотеку, їдальню, лабораторії та навчальні аудиторії. Ви матимете можливість познайомитися з деканами факультетів, а представники приймальної комісії проконсультують вас щодо умов вступу та дадуть відповіді на запитання.

 Програма №2. Знайомство з факультетом. Тривалість: 20 хвилин

Якщо Ви визначились з майбутньою спеціальністю, ми можемо сфокусувати Вашу екскурсію, а саме: організуємо зустріч з деканом факультету та завідувачами профілюючих кафедр, разом із Вами завітаємо на лекції або лабораторні заняття. За бажанням, ми можемо провести презентацію вашої майбутньої спеціальності.

 Програма №3. Консультація по особливостям вступної кампанії 2021. Тривалість: 15 хвилин

Представники приймальної комісії проведуть для Вас презентацію особливостей цьогорічної вступної кампанії і компетентно нададуть відповіді на всі запитання, пов’язані з її ходом. Відповідальний секретар Приймальної комісії проконсультує усіх абітурієнтів з індивідуальних складних питань.

 Програма № 4. Проведення пробного фахового вступного випробування. Тривалість: 30 хвилин

Якщо Ви випускник коледжу і бажаєте вступити до університету, Вам при вступі необхідно буде складати фахове випробування у формі комплексного тестування. Для того, щоб оцінити власні сили, ми можемо надати Вам унікальну можливість – провести імітацію справжнього вступного випробування.

 Записуйтесь або телефонуйте: (050) 104-69-80; (098) 866-80-22

Реєстрація на день відкритих дверей online

YouTube