МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

DESTIN – інновації в освіті журналістів

Проект DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність і професіоналізм» реалізується в 10 університетах, серед яких і Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем`янчука. Цього тижня у КНУ імені Тараса Шевченко відбувається звітна конференція, на яку завітали іноземні партнери та учасники з-за кордону.

Професор, директор Київського інституту журналістики Володимир Різун та професор британського університету Bath Spa University Пол Гайленд прокоментували унікальну важливість роботи для журналістської освіти в нашій державі. За час реалізації буде адаптовано європейські наукові моделі до потреб України, а професія журналіста привертатиме все більше уваги вчорашніх школярів.

Пропорційно розвиватимуться центральні та регіональні редакції ЗМІ. В рамках реалізації DESTIN до співпраці зможуть долучитися не лише університети-учасники, але й будь-які зацікавлені організації.

YouTube