Для студентів МЕГУ відбулася гостьова лекція стейкхолдера, випускниці спеціальності 053 «Психологія»

11.09.2020 року для студентів денної та заочної форм навчання ОР «Магістр» та «Бакалавр» відбулася гостьова лекція  стейкхолдера, випускниці спеціальності 053 «Психологія» Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука,

директора, психолога ГО «Тедді-Р» Іванни Анатоліївни Мартинюк та її колег - Людмили Василівни Опанасюк, психолога, сенсорного терапевта та Кондратишиної Вікторії Анатоліївни,

психолога на тему «Допомога дітям з особливими потребами: прогноз перспектив та труднощі в роботі».