МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Для студентів МЕГУ педагогічного факультету організовано практичний семінар “Освітня майстерня учителя НУШ”

З метою формування у студентів професійних компетентностей кафедрою початкової та дошкільної освіти ПВНЗ “Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука” для студентів спеціальності “Початкова освіта” організовано практичний семінар “Освітня майстерня учителя НУШ”.

Семінар проводила експерт-супервізор, тренер-педагог, учитель-методист Любов Данилівна Хмара. Програма заходу включала теоретичний та практичний блоки. Теоретичний блок передбачав ознайомлення студентів з особливостями сучасного освітнього середовища, здійснення компетентісного підходу в роботі з учнями початкової школи. Практичний блок передбачав формування у студентів умінь проведення з дітьми початкової школи ранкових зустрічей.

Студенти отримали цікаву змістовну інформацію та масу задоволення під час практичної діяльності.

YouTube