До дня Дня української писемності та мови викладачами та студентами МЕГУ проведене спільне засідання у ЗОШ №20

Напередодні Дня української писемності та мови у ЗОШ № 20 було проведене спільне засідання студії « Мелодія слова в тональності наставництва » за участю вчителів ,учнів школи, викладачів та  студентів історико-філологічного факультету Міжнародно економіко-гуманітарного університету ім. акад. Степана Дем’янчука .

У проведенні свята взяли участь учні школи ,  представивши творчу відео-презентацію « Почуйте ! Діти говорять » , « Підслухано на перерві ».

Студенти третього курсу історико-філологічного факультету поділилися своїм « Листопадом ідей та думок »  щодо вживання студентського сленгу у мовленні.

Рубрику « Поліфонія думок » представила декан  історико-філологічного факультету  Груба Т. Л ,  провівши дискусію з учасниками студії щодо  престижу української мови та її ролі у формуванні  мовної  особистості .Переможцям мовних конкурсів було вручено грамоти та сертифікати.

У діапазоні « Осені та Слова » звучала поезія у виконанні учнів , студентів , вчителів та викладачів .