МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

До дня Дня української писемності та мови викладачами та студентами МЕГУ проведене спільне засідання у ЗОШ №20

Напередодні Дня української писемності та мови у ЗОШ № 20 було проведене спільне засідання студії « Мелодія слова в тональності наставництва » за участю вчителів ,учнів школи, викладачів та  студентів історико-філологічного факультету Міжнародно економіко-гуманітарного університету ім. акад. Степана Дем’янчука .  

 У проведенні свята взяли участь учні школи ,  представивши творчу відео-презентацію « Почуйте ! Діти говорять » , « Підслухано на перерві ».

   Студенти третього курсу історико-філологічного факультету поділилися своїм « Листопадом ідей та думок »  щодо вживання студентського сленгу у мовленні.

Рубрику « Поліфонія думок » представила декан  історико-філологічного факультету  Груба Т. Л ,  провівши дискусію з учасниками студії щодо  престижу української мови та її ролі у формуванні  мовної  особистості .Переможцям мовних конкурсів було вручено грамоти та сертифікати.

У діапазоні « Осені та Слова » звучала поезія у виконанні учнів , студентів , вчителів та викладачів .

YouTube