До інформаційної кампанії «Будуємо Європу в Україні» долучилися представники МЕГУ

Спільна зустріч з представниками Рівненської облдержадміністрації була проведена Управлінням освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, Представницвом Європейського Союзу в Україні в рамках інформаційної кампанії «Будуємо Європу в Україні». Програма присвячена освітнім програмам Європейського Союзу.

Окрема увага була приділена можливостям ЄС для вищої та загальної освіти. На зустрічі були присутні Анастасія Яковчук, викладачка кафедри економіки та фінансів, Аліна Лавренюк, завідувачка відділу міжнародного співробітництва, Олена Кирилович, заступник декана факультету європейської освіти, старший викладач кафедри початкової та дошкільної освіти та студенти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука.