До юридичного факультету МЕГУ завітав професор зі Львова

17-18 лютого в межах проєкту «запрошений лектор» на юридичний факультет МЕГУ запрошено доктора юридичних наук, професора, професора кафедри теорії, історії та філософії права Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» Кельмана Михайла Степановича

Професор Кельман М.С. подарував факультету свої наукові праці та обговорив подальші перспективи співпраці кафедр теорії, історії та філософії права Національного університету «Львівська політехніка» та кафедри суспільно- правових дисциплін МЕГУ.

Також, професором високо оцінено навчально-методичне забезпечення юридичного факультету, рівень викладання викладачами дисциплін в режимі он-лайн, а також матеріально-технічну базу факультету.