До коментування кримінально-процесуального законодавства залучено професорів кафедри кримінального права і правосуддя МЕГУ

Нове коментоване видання Кримінального процесуального кодексу України обсягом майже 1300 аркушів днями вийшло друком.

о коментування його окремих положень залучено професорів кафедри кримінального права і правосуддя Боровика Андрія Володимировича та Копотуна Ігоря Миколайовича.

Науково- практичний коментар розрахований на суддів, прокурорів, слідчих, співробітників оперативних підрозділів та адвокатів для використання в практичній роботі, а також як навчальний посібник для студентів навчальних учбових закладів, які готують фахівців в галузі права.