До міжнародної науково-практичної конференції долучився науковець МЕГУ

IV Міжнародна науково-практична конференція «Третій рівень освіти в Україні: становлення та тенденції» стартувала у Луцьку. Участь у ній взяв Андрій Боровик, кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та правосуддя юридичного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.

Представник Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука виголосив доповідь на тему «Відповідність вимог публікацій наукових статей для отримання вчених звань у науковометричних базах Scopus i Web of Science законодавчо-нормативним документам України». Також науковець презентував власні наукові доробки у монографії «Кіберзлочини в Україні (Кримінально-правова характеристика)».

До завдань конференції було включено обмін думками у світлі нових перетворень у галузі освіти та науки, аналіз сучасних проблем підготовки докторів філософії та докторів наук, а також формулювання нових підходів до вирішення проблем у вітчизняній системі третього рівня освіти